Aubameyang se rovná Ibrahimovičovu zázraku před 13 lety


Aubameyang se rovná Ibrahimovičovu zázraku před 13 lety

.

V tomto kole La Ligy Barcelona porazila Real Sociedad venku 1:0 jediným gólem Aubameyanga, čímž oddálila čas, kdy Real Madrid může vyhrát šampionát. dresy na fotbal

V 11. minutě hry si Ferran Torres vybral přihrávku z pravé strany pokutového území a Aubameyang se z bezprostřední blízkosti prosadil hlavou. Vstřelil 2 venkovní góly v řadě.

Aubameyang se k Barceloně připojil pouze na zimním přestupovém trhu, ale po 11 zápasech vstřelil 9 gólů a jednou asistoval. A 3 z 11 vystoupení z lavičky. Má také 2 góly v Evropské lize. dres Aubameyang

V prvních 11 zápasech La Ligy vstřelil 9 gólů a Aubameyang se po Ibrahimovičovi v roce 2009 stal prvním novým pomocníkem La Ligy, kterému se to povedlo. Dříve existovala podobná data, Vieri v roce 1998 a Ronaldo v roce 1996.

V historii La Ligy se připojil zimní přestupový trh, hráčem s nejvíce góly ve druhé polovině sezóny byl Santander's Zhikic, který v polovině sezóny 2009 nastřílel 13 gólů. Aubameyang může být čtvrtý s 9 góly, před ním jen Illier z Valencie (1998, 12 gólů) a Diego Costa (2012, 10 gólů) z Vallecana. A Aubameyangovi zbývá několik zápasů na překonání rekordu.

Comments