Florida Panthers se tento týden umístila na prvním místě


Florida Panthers se tento týden umístila na prvním místě

.

Pro vytvoření žebříčku výkonu NHL.com se každý týden provádí žebříček výkonu Super 16. Víme, že minulý týden bylo Colorado Avalanche na vrcholu seznamu. A není to poprvé, co se Colorado Avalanche v této sezóně dostalo do čela žebříčku NHL.com Power Rankings, kde je Colorado Avalanche #1 už 12 týdnů v řadě. Mnoho rodičů kupuje svým dětem levné NHL dresy, aby si s nimi mohly hrát.

Florida Panthers byli minulý týden #2 v žebříčku sil. A jaké je pořadí tento týden? Florida Panthers vyhráli 11 zápasů v řadě, což je jejich nejdelší vítězná série v této sezóně a druhá nejdelší v jejich historii. To také připravilo půdu pro Florida Panthers, aby předstihli Colorado Avalanche o první místo, přičemž Colorado se tento týden umístilo na 2. místě. Fanoušci si mohou koupit dres Florida Panthers a připojit se k týmu, který ho podporuje.

Florida Panthers může předběhnout Colorado Avalanche, což pro ně opravdu není jednoduché. Přesto je to šťastná událost pro Florida Panthers, kteří se v této sezóně 12 týdnů drželi na prvním místě.

Comments